Ogólnopolska Konferencja Naukowa: „Pogranicza w perspektywie wyzwań współczesności”

W dniach 19-20 kwietnia prof. dr hab. Zofia Kawczyńska-Butrym wzięła udział w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej na temat: „Pogranicza w perspektywie wyzwań współczesności” zorganizowanej przez Zakład Socjologii Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej i Ośrodek Badań Regionalnych i Obszarów Pogranicza Uniwersytetu Warszawskiego. Na konferencji Pani Profesor wygłosiła temat: ”Transgraniczne sieci opieki”, w którym m.in. przedstawiła wyniki i spostrzeżenia z badań podjętych w ramach projektu Polish female migrants and their families – a study of care deficit.

Szczegółowe informacje na temat konferencji dostępne są na stronie: www.pswbp.pl